Balony Warszawa, Balony z nadrukiem warszawa w 24

Balony z helem Warszawa dostawa w ten sam dzień!

Wszystkie nasze Balony oraz Bukiety balonowe wysyłamy już napełnione helem z szybką dostawą nawet w ten sam Dzień w całej Polsce oraz w Europie.

Balony reklamowe Warszawa

Urodziny

Foliowe z nadrukiem

Bukiet z balonów

Hel

Balony na 18 Warszawa

Balony Urodziny

Foto Balon
Balony personalizowane

Jest to coś mega oryginalnego, coś co sprawi, że każdy kto będzie na danym przyjęciu powie WOW WYGLĄDA SUPER Foto balon to balon, na którym umieszczone jest zdjęcie i dowolny napis Swietnie sprawdzi się na przyjęciach urodzinowych, na wieczorze panieńskim, czy też może kawalerskim Oczywiscie można powiesić balon na sznurku, gdzie będzie cudownie się prezentować i każdy będzie go widzieć Można podarować balon bliskiej osobie na urodziny 🎈 Pieknie będzie prezentować się też na chrzest lub na przyjęciu weselnym Jest to naprawdę coś wyjątkowego Bo przecież kto by nie chciał dostać takie foto balona? A może balon reklamowy? Jest to świetny pomysł na reklamowanie na przykład sklepu, strony internetowej, jest to przede wszystkim coś innego, inny i ciekawy sposób reklamy Balon jest wykonany z indywidualnym napisem więc znajdzie się na nim to co byś chciała/chciał żeby się znajdowało

Przeczytaj więcej

Our Very Best

Bukiety Balonowe Cyfry

Balony w Pudełku

Baby Balony

Balony Bajki

Każde dziecko ma swoje ulubione postacie z bajek  Więc jeśli planujecie zrobić przyjęcie urodzinowe lub jeśli chcecie sprawić niespodziankę na przykład z okazji dnia dziecka to świetnie sprawdzi się opcja balonów z postaciami z bajek 🎈 Sprawi to na pewno dużą radość, uśmiech i szczęście 🎈 Dostępne są różne kształty, kolory, rozmiaru 

Balony na Zamowienie Warszawa

Wybór jest ogromny więc jest w czym wybierać  Balony foliowe i balony lateksowe  Mamy też dostępne butle z helem  Więc można śmiało kupić i cieszyć się unoszącym się balonem w powietrzu przez kilka dobrych dni  Można kupić także płyn, który sprawi, że balon będzie dłużej unosić się 🎈 Możliwości mamy wiele i do tego świetne, naprawdę świetne – niskie ceny 

Przeczytaj więcej

Balony Warszawa

Poczta Bukietów Balonowych


Poczta kwiatowa zdobywa coraz większą popularność – korzystamy z niej podczas Walentynek, urodzin, imienin czy po prostu, żeby uszczęśliwić bliską nam osobę. Całkiem niedawno powstała nowa wersja takiej poczty – poczta Bukietów Balonowych. Zamiast kwiatów, kurierzy dostarczają bukiety z balonów. Jest to bardzo oryginalne i nietuzinkowe rozwiązanie, które z pewnością zaskoczy i uszczęśliwi obdarowaną osobę. Bukiet wykonać można zarówno z balonów dmuchanych powietrzem, jak i takich wypełnionych helem. Inaczej niż w przypadku kwiatów, nie jesteśmy tutaj ograniczeni sezonem. O każdej porze roku możemy wybrać takie balony, jakie nam się najbardziej podobają.

Warszawa balony z Helem


Poza standardowymi balonami wypełnianymi powietrzem, coraz większym zainteresowaniem cieszą się balony z helem. Jest to doskonałe rozwiązanie na każdy rodzaj imprezy. Duża ilość balonów dryfujących swobodnie pod sufitem z pewnością na każdym zrobi ogromne wrażenie. Dodatkowo, do balonów z helem w Warszawie dokupić można specjalne obciążniki – dzięki temu możemy ustawić balony na preferowanej wysokości. Stworzy to iluzję chmurek i obłoków – na przykład kiedy balony będą w jasnych, pastelowych kolorach i puszczone będą na różnych wysokościach. Każdy gość takiej imprezy będzie zachwycony efektem.

Our best sellers

Balony  Warszawa

Dostawa do domu balonów z helem w kartonie w 24h


W przypadku organizowania imprezy czy spotkania w domu, personalizowane balony wypełnione helem możemy również zamówić na ostatnią chwilę. Realizacja i transport balonów pod wskazany adres odbywa się już w 24 godziny! Balony wypełnione helem dostarczane są w kartonie – dzięki temu są zabezpieczone podczas transportu i nie ma ryzyka, że przy porywistym wietrze nam uciekną lub przebiją się o drzewa czy krzaki. Dodatkowo, zajmują wtedy mniej miejsca. Możemy je rozpakować dopiero przed samym rozpoczęciem imprezy. Możemy też stworzyć z tego atrakcję i otworzyć karton z naszymi gośćmi – widok balonów wylatujących z kartonu z pewnością na każdym zrobi olbrzymie wrażenie. Takie balony w kartonie to również świetny pomysł na imprezę, która nazywa się gender reveal. Przyszli rodzice zdradzają podczas takiego spotkania płeć swojego przyszłego dziecka. W zależności od tego czy z pudełka wylecą balony różowe, czy niebieskie, urodzi się dziewczynka lub chłopiec.

Balony z nadrukiem w 24h Warszawa


Coraz częściej, organizując imprezy okolicznościowe czy spotkania z rodziną lub przyjaciółmi, decydujemy się na przystrojenie domu albo restauracji balonami.

Balony na urodziny Dziecka

Czasami decydujemy się na jednokolorowe standardowe balony wypełnione powietrzem, jednak nieustannie wzrasta zainteresowanie balonami personalizowanymi, z nadrukiem pasującym do konkretnej okazji. W sklepach znaleźć można balony z imionami, cyframi, napisem „Sto lat”, „Baby shower”, „Boy or girl” czy różnymi obrazkami. Jeśli jednak nie znajdziemy tam tego, co nas zadowoli, naprzeciw wychodzi nam możliwość zamówienia balonów z nadrukiem, które mogą zostać dostarczone pod wskazany adres już w 24 godziny od złożenia zamówienia!

Balony reklamowe Warszawa


Bardzo często na zamówienie balonów z personalizowanym napisem decydują się firmy organizując spotkania integracyjne lub takie, na które zapraszają swoich klientów czy kontrahentów. Wtedy częstym wyborem jest logo na balonie. Jest to również doskonała reklama firmy podczas targów czy promocji nowego produktu.

Wynajem butli z Helem Warszawa


W przypadku organizowania imprezy w Warszawie, na której chcemy mieć dużą liczbę balonów z helem, łatwiej wypełnić je helem samemu, ponieważ przetransportowanie tak wielu już nadmuchanych balonów może być problematyczne. Jeśli nie chcemy kupować dużej butli z helem tylko na jedną okazję, doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem butli z helem. Po skończonej imprezie możemy ją zwrócić i nie musimy się martwić czy znajdziemy na nią miejsce lub czy kiedykolwiek w przyszłości jeszcze jej użyjemy. Wynajem butli z helem jest coraz częściej praktykowany również w przypadku organizowania imprez dla dzieci – wtedy na bieżąco możemy nadmuchiwać balony, które najmłodsi uczestnicy sobie wybierają.

 

Get in touch with us

Contact