Balony Katowice, BALONY Z NADRUKIEM W 24

Balony Katowice przesyłka balonowa

tylko u nas z dostawą do domu w 24h

Kup Teraz

Balony dla Dzieci

zobacz co polecamy 

3,809,80
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
24,8034,80
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
11,8013,80
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
24,8034,80
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
3,809,80
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
48,8068,80
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
3,809,80
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Blog Balonowy Balomania 

Balony z Helem Katowice

Balomania to ekspert w spełnianiu marzeń. Nasze balony nie tylko wywołują jednorazowy uśmiech na twarzy, ale stają się początkiem fantastycznych wspomnień. Nasza poczta balonowa (Katowice to kolejne miasto, w którym działamy!) to innowacyjny sposób, by wyznać miłość, pogratulować komuś, czy też podarować niebanalny prezent urodzinowy. Przesyłka Balonowa to dobry pomysł na każdą okazję!

Dlaczego warto nas wybrać?

Wysyłki balonowe Poczta w Katowicach to:

  • gwarancja ekspresowego dostarczenia prezentu
  • atrakcyjne ceny!
  • szeroka gama balonów i bukietów!
  • minimalistyczny design, który dodaje uroku
  • możliwość dołączenia krótkich życzeń!
  • niebanalny prezent, który zachwyci każdego bez względu na wiek!

Wybierz Wysyłki balonowe Poczta w Katowicach i ciesz się balonami wraz z nami! Zapraszamy po więcej szczegółów! Galeria naszych realizacji balonów z helem w Katowicach postanowiliśmy poszerzyć również na inne polskie miasta. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu, możesz podarować piękny bukiet z balonów, czy też pojedynczy spersonalizowany balonik, wybranej wcześniej osobie!

Wybrane wcześniej balony (lub balon) dostarczamy w eleganckim, a zarazem minimalistycznym białym pudełku. Nasze zamówienia są realizowane ekspresowo! Wystarczy, że zamówisz pocztę do godziny 12.00 (w dni robocze),  a już następnego dnia prezent zostanie dostarczony! Wysyłki balonowe Poczta to ekspresowy prezent, który zachwyci każdego!Nie masz pojęcia jaki balon będzie odpowiedni? A może chciałbyś sam stworzyć niewielki bukiecik? W Balomanii wszystko jest możliwe! Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów, a także służymy zawsze dobrą radą. Wysyłki balonowe Poczta obejmująca (i wiele innych polskich miast!) to usługa, której poświęcamy całe swoje serce!

Katowice balony

Spersonalizowane balony coraz częściej stanowią główną ozdobę imprez rodzinnych, firmowych czy spotkań ze znajomymi w Katowicach. Są oryginalnym elementem dekoracyjnym i dobrane w odpowiedni sposób, robią wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

Balony z nadrukiem w 24h Katowice

Oprócz standardowych, jednokolorowych balonów napełnianych powietrzem, furorę robią w ostatnich czasach balony z nadrukiem. Można kupić balony z gotowymi wzorami, na przykład z napisem „Sto lat”, „Boy or girl”, „Happy birthday” czy różnymi obrazkami, ale coraz bardziej popularne i coraz częściej wybierane są balony ze spersonalizowanym nadrukiem. Warto dodać, że od momentu zamówienia, do dostarczenia balonów pod wskazany adres, mija do 24 godzin. Dzięki temu można zorganizować imprezę oraz dekoracje na ostatnią chwilę.

Sklep z balonami Katowice

Spersonalizowany nadruk na balonie może zostać wykonany w formacie CMYK (jest to nadruk wielokolorowy) lub możemy wybrać nadruk jednokolorowy, zależnie od naszych preferencji. Praktycznie nie ma ograniczeń co do wzoru, jedynym ograniczeniem jest wielkość balonów. Na balonach można nadrukować obrazki, grafiki, a nawet zdjęcia. Jest to wspaniały pomysł na dodatek do prezentu urodzinowego – balon ze zdjęciem solenizanta.

Balony reklamowe Katowice

Balony ze spersonalizowanym nadrukiem są coraz częściej wybierane przez firmy. Balony z logiem mogą stanowić dekorację imprezy integracyjnej, spotkania z klientami czy kontrahentami, mogą ozdabiać stanowisko na targach czy nawet siedzibę firmy. Balony reklamowe to też dobry sposób na rozpropagowanie firmy. Można je dodawać do upominków albo rozdawać przechodniom.

Balony z helem – dostawa do domu

Poza standardowymi balonami napełnianymi powietrzem, bardzo popularne są także balony napełniane helem. Takie balony luźno puszczone pod sufitem lub przyczepione do specjalnym obciążników i dryfujące na pożądanej wysokości tworzą niesamowity efekt, który z pewnością wszystkich zachwyci. Balony napełnione helem można zamówić prosto do domu lub pod wskazany adres (na przykład do restauracji). Transportowane są one w kartonach, dzięki czemu nie ma obawy, że zostaną po drodze uszkodzone przez drzewa, krzaki lub że zwieje je porywisty wiatr. Dodatkowo, balony w kartonach zajmują mniej miejsca i można je rozpakować przed samym rozpoczęciem imprezy.

Balony z nadrukiem w Katowicach

Balony z nadrukiem są też coraz częściej wybieranym dodatkiem jako ozdoba sali weselnej. Z powodzeniem cieszą się nadruki „Mąż i Żona”, „Sto lat” czy „Mrs and Mr”. Takie balony w stonowanych, pastelowych kolorach, stanowią piękną dekorację. Stanowią też oryginalne tło dla weselnej sesji fotograficznej lub jako rekwizyt do zdjęć w fotobudce, tak bardzo popularnej ostatnio podczas wesel. Młoda Para wybiera również często balony ze swoimi imionami i przyczepia je do ścianki znajdującej się za ich krzesłami, która również stanowi ozdobę.

Sklep z balonami w Katowicach

Balony nadmuchane helem dostarczane pod wskazany adres w kartonach, to również doskonały sposób na, tak zwany, gender reveal. Jest to spotkanie, podczas którego przyszli rodzice odkrywają przed zaproszonymi gośćmi płeć swojego przyszłego dziecka. Bardzo często również sami dopiero się o niej dowiadują (imprezę organizuje wtedy ktoś z rodziny lub znajomych). Na takich balonach może być napisane „It’s Boy!”, „Boy or girl”, „Girl”, a nawet przyszłe imię dziecka. Balony zamknięte w kartonach są zazwyczaj koloru niebieskiego lub różowego – w zależności od tego, które z niego wylecą, urodzi się chłopiec lub dziewczynka.

Kontakt

Zadzwoń i Zapytaj

Tel: +48 888 999 353

lub napisz maila na info@balomania.eu