Balony z Nadrukiem

Balony z Nadrukiem / Balony Reklamowe, Logo na Balonie, Nadruki Reklamowe wszystko w 24h, Twoje Logo Firmowe na Balonie.

Rozmiar Balony

Balony z nadrukiem – Wrocław, Warszawa możliwy odbiór inne miasta dostawa w 24h.

Balony z nadrukiem to odpowiedni dodatek niemalże na każdą okazję: otwarcia sklepów, wieczory kawalerskie, urodziny.

Na firmowych otwarciach idealnie sprawdzą się balony reklamowe z nadrukiem. Zapraszamy do kontaktu: Robimy nietypowe nadruki na balonach w CMYK lub Laser Print ale też w jednym, dwóch oraz trzech kolorach w rozmiarach balonów od 26cm do 2,40m. Jeśli trzeba możemy zrobić to również ekspresowo w 24 godziny ! W wyjątkowych sytuacjach może się udać nawet w ten sam dzień.

Balon z logiem jest bardzo skuteczną formą reklamy dla każdej firmy, która chce zwiększyć ilość klientów w miły i wesoły sposób. Jesteśmy w stanie nadrukować logo na balonie niemalże na każdego rodzaju balona. Zobacz nasze gotowe zestawy balonów z nadrukiem tutaj

Masz swoje logo? Chciałbyś je nadrukować na balonie?

Prześlij je nam na [email protected] a my zrobimy Ci wycenę i przygotujemy wizualizację nadruku na balonie. Lub jak masz jakieś pytanie Tel: +48 888 999 353

Kolory Balonów, na których robimy nadruki balonowe.

Balony z nadrukiem gotowe w 24h na różne okazje

Powierzchnia balonów lateksowych i foliowych idealnie nadaje się do zadrukowania. Dostępne są one w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model. Standardowe balony z logo, które cieszą się największą popularnością, mają rozmiar 30 cm, ale opcji do wyboru jest oczywiście więcej. Spotyka się je w przypadku większości imprez i zabaw, dlatego są uniwersalne. Występują w wielu wersjach kolorystycznych, mogą być monochromatyczne lub wielokolorowe. Nadruk zostanie zrealizowany zgodnie z indywidualnym projektem klienta. Można również zdecydować się na efektowne balony reklamowe w wersji XXL, które skutecznie przykuwają wzrok.

Rodzaje i typy Balonów

Typ BalonuŚrednicaObwódWysokość
EV 13 Standardowe Balony12,5cm35-40cm15cm
EV 13M – Metaliczna Balony12,5cm35-40cm15cm
EV 23M Standardowe Balony24cm70-75cm30cm
EV 23M – Metaliczna Balony23cm65-70cm30cm
EV 27 – Standardowe Balony27cm80-85cm34cm
EV 27M – Metaliczna Balony24cm70-75cm32cm
EV 30 – Standardowe Balony ten rozmiar jest najczęściej wybierany30cm90-95cm38cm
EV 30M – Metaliczna Balony28cm85-90cm38cm
EV 16 – Balony Serca28cm85-90cm30cm
EV 50 – Balony Piłki / Punch Balls42cm132cm50cm

Balon EV 13

EV 13 Balon

Balon z nadrukiem EV 23

EV 23 Balon

Balon z nadrukiem EV 27

EV 27 Balon

Balon nadrukiem EV 30

EV 30 Balon

Balon z nadrukiem EV 16

EV 16 Balon

Wykorzystaj potencjał drzemiący w balonach reklamowych

Balony reklamowe nadają się do promowania marki, zwiększenia jej rozpoznawalności, budowania wizerunku. Warto wobec tego wykorzystać je w swoich działaniach marketingowych. Można za ich pomocą wyróżnić się na tle konkurencji. Oferowane balony są wysokiej jakości, trwałe, lekkie, łatwe w przechowywaniu, z długim terminem ważności. Kolorowe balony zawsze wzbudzają pozytywne emocje. Można je wykorzystać na wiele sposobów. Przydadzą się w firmie podczas uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych lub rozrywkowych. Można wręczać balony z logo gościom, klientom. Estetycznie wykonany nadruk pomoże zapamiętaniu marki. Na dużych balonach zmieści się sporo treści, będą one widoczne z daleka, doskonale czytelne. Nikt nie lubi nachalnej reklamy, dlatego mile kojarzone balony sprawdzają się idealnie. Przyciągają one podwójnie uwagę w przypadku klientom z dziećmi. Balony przydadzą się na otwarcie sklepu lub lokalu, w trakcie uczestnictwa w targach branżowych, podczas sezonowych promocji itd.

Nadruk Na Balonach Dużych i Gigantach

Nie da się przejść obojętnie obok praktycznej dekoracji w rozmiarach 80 cm, 1 m, 1,2 m / 4′, 1,7 m / 5′ lub 2,4 m / 8′. Balony foliowe w rozmiarze 46 cm mogą mieć kształt okrągły, gwiazdy, serca. Wspaniale nadają się na tematyczne imprezy i rozmaite uroczystości. Balon w kształcie serca jest mile widziany przykładowo na walentynki i dzień kobiet. Możliwe jest także wydrukowanie większych modeli metrowych okrągłych. Zawsze można liczyć na fachowe doradztwo, jeśli pojawią się jakieś pytania. Zamówienia są realizowane nawet w przypadku dużych nakładów, w ciągu 24 godzin. Pozwala na to doświadczenie, wykwalifikowany personel i profesjonalny sprzęt.

Balony z logo świetnie sprawdzają się w roli gadżetów reklamowych. Są tanie i szybkie w produkcji, mają sporą powierzchnię do zadrukowania. Można przebierać w kolorach, kształtach, rozmiarach i wzorach. Zastosowanie balonów jest szerokie, służą jako dekoracje do domu i na przyjęcia, drobne upominki na różne okazje. Na balonie może znaleźć się dowolny nadruk w postaci napisów i grafik. Balony wspaniale nadają się na imprezy masowe, kinder party, urodziny, wesele, parapetówkę, karnawał, wieczór panieński itd.

Kontakt z nami Balomania®

Masz swoje logo? Chciałbyś je nadrukować na balonie?

Prześlij je nam na [email protected] a my zrobimy Ci wycenę i przygotujemy wizualizację nadruku na balonie. Lub jak masz jakieś pytanie Tel: +48 888 999 353

Formularz Kontaktowy