Kup Teraz

Polecane Bukiety tygodnia

Kontakt

Balony Białystok

Balony na urodziny, balony na ślub, balony na Sylwester. Okazji do zabawy jest dużo, a przy każdej z nich balony stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji pomieszczeń. W Białystoku nasz sklep oferuje zróżnicowaną ofertę balonów. Mamy w asortymencie balony tradycyjne, napełniane helem i balony z nadrukiem. Ta ostatnia opcja sprawdza się w wydarzeniach o charakterze rodzinnym, jak i eventach firmowych. Dodatkowo zamówienie na balony może być złożone w internecie, przez naszą stronę www, a dostawa przyjedzie pod wskazany adres. Realizujemy wysyłki balonowe kurierem lub pocztą.

Wysyłki Balonowe dla Firm

Przesyłka balonowa to dobry sposób na uniknięcie zakupów stacjonarnych, które zabierają mnóstwo czasu. Realizujemy wysyłki balonowe dla firm, z balonami z nadrukiem Loga twojej firmy, ale także te dla odbiorców indywidualnych, na uroczystości rodzinne. Zamówienia można składać nawet dzień przed wydarzeniem. Balony reklamowe dla firm realizujemy w 24 h.

Balony z helem Białystok

Balony napełnione powietrzem są czasem problemem, gdyż wymagają specjalnego ułożenia. Nasz firma realizuje zamówienia na aranżacje i dekoracje balonowe. Bramy balonowe, słupy balonowe, girlandy balonowe, bukiety balonowe wszystko to można zamówić w naszym sklepie w Białystoku. Bardzo dobrze sprawdza się również wypuszczanie balonów z siatki. Balony wypełnione powietrzem powoli opadają na ludzi. Balony wypełnione helem lecą w powietrze do góry.

Hel do balonów

Nasz sklep oferuje nie tylko same balony, ale również szereg akcesoriów do balonów. Podstawowym jest oczywiście hel do wypełniania balonów. Hel w butlach można u nas nie tylko kupić, ale i wypożyczyć. Wynajem butli z helem sprawdza się w praktycznie każdej okazji. Dzięki tej opcji nie trzeba się martwić o to co zrobić z helem, który nam został, albo co zrobić z pustą butlą. Najlepiej sprawdza się to przy imprezach plenerowych, gdzie balony z helem są duża atrakcją dla dzieci. Dzięki większej butli można napełnić część balonów, a resztę zoatawić na później.

Balony Sklep Białystok

Nasz sklep oferuje szeroki wachlarz usług i towarów. Dekoracje balonowe i dekoracje kwiatowe możemy dostarczać pod wskazany adres. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz większe. Jeśli twoja firma chce mieć unikatową dekorację na evencie, lub jeśli chcesz aby twoja rodzinna uroczystość miała odpowiednią oprawę to zajrzyj do nas.

Zadzwoń i Zapytaj

Tel: +48 888 999 353

lub napisz maila na info@balomania.eu