Balony Warszawa z Helem i Balony z nadrukiem w 24

10% Rabatu na cały asortyment
Kup Teraz Dowiedz się więcej

Warszawa Balony dlaczego my

Ulubione Kategorie Balonowe

Wybierz czego szukasz a my ci pomożemy z resztą.

Nowa Dostawa Bukietów Balonowych

zobacz

Nasze Best Sellery

Kup teraz

Hit Hitów 

Kup teraz

Balony z Helem  i dostawa w Warszawie

Warszawa balony z Helem


Poza standardowymi balonami wypełnianymi powietrzem, coraz większym zainteresowaniem cieszą się balony z helem. Jest to doskonałe rozwiązanie na każdy rodzaj imprezy. Duża ilość balonów dryfujących swobodnie pod sufitem z pewnością na każdym zrobi ogromne wrażenie. Dodatkowo, do balonów z helem w Warszawie dokupić można specjalne obciążniki – dzięki temu możemy ustawić balony na preferowanej wysokości. Stworzy to iluzję chmurek i obłoków – na przykład kiedy balony będą w jasnych, pastelowych kolorach i puszczone będą na różnych wysokościach. Każdy gość takiej imprezy będzie zachwycony efektem.

Poczta Bukietów Balonowych


Poczta kwiatowa zdobywa coraz większą popularność – korzystamy z niej podczas Walentynek, urodzin, imienin czy po prostu, żeby uszczęśliwić bliską nam osobę. Całkiem niedawno powstała nowa wersja takiej poczty – poczta Bukietów Balonowych. Zamiast kwiatów, kurierzy dostarczają bukiety z balonów. Jest to bardzo oryginalne i nietuzinkowe rozwiązanie, które z pewnością zaskoczy i uszczęśliwi obdarowaną osobę. Bukiet wykonać można zarówno z balonów dmuchanych powietrzem, jak i takich wypełnionych helem. Inaczej niż w przypadku kwiatów, nie jesteśmy tutaj ograniczeni sezonem. O każdej porze roku możemy wybrać takie balony, jakie nam się najbardziej podobają.

 

Dostawa do domu balonów z helem w kartonie w 24h


W przypadku organizowania imprezy czy spotkania w domu, personalizowane balony wypełnione helem możemy również zamówić na ostatnią chwilę. Realizacja i transport balonów pod wskazany adres odbywa się już w 24 godziny! Balony wypełnione helem dostarczane są w kartonie – dzięki temu są zabezpieczone podczas transportu i nie ma ryzyka, że przy porywistym wietrze nam uciekną lub przebiją się o drzewa czy krzaki. Dodatkowo, zajmują wtedy mniej miejsca. Możemy je rozpakować dopiero przed samym rozpoczęciem imprezy. Możemy też stworzyć z tego atrakcję i otworzyć karton z naszymi gośćmi – widok balonów wylatujących z kartonu z pewnością na każdym zrobi olbrzymie wrażenie. Takie balony w kartonie to również świetny pomysł na imprezę, która nazywa się gender reveal. Przyszli rodzice zdradzają podczas takiego spotkania płeć swojego przyszłego dziecka. W zależności od tego czy z pudełka wylecą balony różowe, czy niebieskie, urodzi się dziewczynka lub chłopiec.

Balony z nadrukiem w 24h Warszawa


Coraz częściej, organizując imprezy okolicznościowe czy spotkania z rodziną lub przyjaciółmi, decydujemy się na przystrojenie domu albo restauracji balonami. Czasami decydujemy się na jednokolorowe standardowe balony wypełnione powietrzem, jednak nieustannie wzrasta zainteresowanie balonami personalizowanymi, z nadrukiem pasującym do konkretnej okazji. W sklepach znaleźć można balony z imionami, cyframi, napisem „Sto lat”, „Baby shower”, „Boy or girl” czy różnymi obrazkami. Jeśli jednak nie znajdziemy tam tego, co nas zadowoli, naprzeciw wychodzi nam możliwość zamówienia balonów z nadrukiem, które mogą zostać dostarczone pod wskazany adres już w 24 godziny od złożenia zamówienia!

 

Balony reklamowe Warszawa


Bardzo często na zamówienie balonów z personalizowanym napisem decydują się firmy organizując spotkania integracyjne lub takie, na które zapraszają swoich klientów czy kontrahentów. Wtedy częstym wyborem jest logo na balonie. Jest to również doskonała reklama firmy podczas targów czy promocji nowego produktu.

 

Wynajem butli z Helem Warszawa


W przypadku organizowania imprezy w Warszawie, na której chcemy mieć dużą liczbę balonów z helem, łatwiej wypełnić je helem samemu, ponieważ przetransportowanie tak wielu już nadmuchanych balonów może być problematyczne. Jeśli nie chcemy kupować dużej butli z helem tylko na jedną okazję, doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem butli z helem. Po skończonej imprezie możemy ją zwrócić i nie musimy się martwić czy znajdziemy na nią miejsce lub czy kiedykolwiek w przyszłości jeszcze jej użyjemy. Wynajem butli z helem jest coraz częściej praktykowany również w przypadku organizowania imprez dla dzieci – wtedy na bieżąco możemy nadmuchiwać balony, które najmłodsi uczestnicy sobie wybierają.

 

Więcej o nas

Kontakt

Zadzwoń i Zapytaj

Tel: +48 888 999 353

lub napisz maila na info@balomania.eu