Tygodniowe Nowości

Balony Disney

Balony Dla Zakochanych

ZOBACZ NASZEGO INSTAGRAMA

BALONY REKLAMOWE Z HELEM RADZYMIN

Reklama własnego biznesu i zainteresowanie klientów miejscem bywa trudną sprawą, ale z pomocą przychodzą balony. Dzięki możliwości jakie daje dzisiejsza technika i rozwój, jesteśmy w stanie stworzyć balony pod każdą formę działalności. Możemy wykonać balony reklamowe z helem z logo firmy, bądź zrobić kształt balonów, który będzie w idealny sposób pasować do prowadzonej działalności. Przykładem może być burgerownia, do której możemy użyć balonów w kształcie burgerów z nazwą lokalu, które będą przyciągać uwagę potencjalnych klientów. W przypadku braku pomysłu na balony reklamowe, jesteśmy w stanie pomóc w doborze najlepszego rozwiązania, które spełni Państwa oczekiwania. Marketing w takim wydaniu na pewno przyciągnie klientów.

 

WYSYŁKI BALONOWE, BUKIETY BALONOWE

Jak w idealny sposób zaskoczyć swoją drugą połówkę? Wysłać za pomocą poczty lub kuriera przesyłkę balonową z bukietem balonowym. W naszej ofercie znajdują się gotowe rozwiązania bukietów balonowych, ale zachęcamy do tworzenia indywidualnych bukietów, które z pewnością wywołają wzruszenie i radość na twarzy obdarowanej osoby.
Dzięki wysyłce balonowej możemy również w nietypowy sposób wyrazić swoje uczucia, ale również przekazać szczęśliwe wieści jakimi jest ślub, ciąża lub inne wydarzenie, które pragniemy świętować.

 

BALONY NA WIECZÓR PANIEŃSKI

Bycie druhną nie należy do łatwych zadań, na jej głowie jest przede wszystkim przygotowanie niezapomnianego wieczoru panieńskiego dla przyszłej panny młodej. Wystrój sali nie może być nudny i musi nawiązywać do okazji świętowania i w tym pomogą balony w kształcie pierścionka bądź balony z helem z napisami.
Mamy możliwość również pójścia o krok dalej i stworzenia balonowego albumu wspomnień przyszłej panny młodej. Wystarczy przekazać wybrane zdjęcia, które zostaną naniesione na balony i gotowe. Wykonanie tego typu albumu będzie sentymentalną podróżą nie tylko dla panny młodej, ale również dla zaproszonych gości.

 

Balony z Nadrukiem 24h Ekspres.

Wynajem Butli z Helem.

Jeśli chcesz kupić dekoracje na urodziny, ślub, Firmowy event lub inną okazję, to jesteś w idealnym miejscu ! Mamy dla Ciebie świetną ofertę w naszym Sklepie z Balonami. Dzięki nim impreza zyska ciekawą i barwną oprawę oraz sprawi wiele radości gościom. Sprzedajemy kolorowe balony z helem, które możesz kupić w naszym sklepie z Balonami online. Wysyłamy je prosto do Ciebie do domu napełnione helem lub do osoby, której chcesz zrobić miły prezent przesyłka balonowa. Dostarczamy nawet w 24h w całej Polsce! 

Wysyłki Balonowe dla Firm z Balonami z Nadrukiem Loga Twojej Firmy

Oprócz tego robimy nadruki na balonach, które również można wysyłać w dużych ilościach firmom. 

Zadzwoń i Zapytaj

Tel: +48 888 999 353

lub napisz maila na info@balomania.eu

Kontakt Zobacz teraz