Dobrze widoczna reklama dla Twojego Biznesu ! Poznaj Reklamę Pneumatyczną.

Duże balony na hel – reklama

Z pewnością bardzo zależy Ci na tym aby Twój biznes był jak najlepiej widoczny dla Twoich klientów i żeby wszyscy o nim mówili.Jeśli szukasz nowych rozwiązań reklamowych,bo zwykłe rozdawanie ulotek już nie działa,to Balony Reklamowe Wielkoformatowe mogą być tym czego szukasz.

Do wyboru masz dwa rodzaje takich balonów: dmuchane lub helowe.

Te pierwsze są najbardziej znane i lubiane. Na powietrze, stoją w jednym miejscu, z dowolnym nadrukiem, o dowolnie wybranym przez Ciebie kształcie i rozmiarze. Taki balon jest zrobiony z tkaniny poliestrowej PVC o gramaturze ok. 300g/m2. Jest trwały i wytrzymały na deszcz, wiatr i wysokie temperatury. Łatwy w utrzymaniu – przybrudzony balon wystarczy umyć wodą i wysuszyć, aby znów móc go używać.  

Balony pneumatyczne
Balony pneumatyczne
Balony pneumatyczne
Balony pneumatyczne

  Do Twojego Balonu Stacjonarnego ( dmuchanego ) możesz dopasować różne dodatki: bannery, oświetlenie LED w środku balonu, płachty ochronne itd. Każdy z nich może zwiększyć widoczność Twojego Balonu lub go zabezpieczyć przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Są to wygodne rozwiązania dla Ciebie, w które możesz zainwestować w dowolnym momencie.

płachta ochronna do balonów pneumatycznych
oświetlenie halogenowe do namiotu balonowego
oświetlenie led do balonu pneumatycznego

                          Przykłady Balonów Dmuchanych ( Pneumatycznych ):

 • Balony Reklamowe Wielkoformatowe ( Stacjonarne ) – np. o kształcie „żarówki”, kuli lub wielkiego kubka kawy.
advertsiing_balloon
inflatable-coffee-cup
kfc
 • Namioty Dmuchane – mogą być reklamowe lub służyć jako dodatkowe pomieszczenie. Idealne na targi lub pikniki na zewnątrz. Można do nich dobrać np. oświetlenie halogenowe i podłogę. Są różne wersje – z zamykaniem lub całkowicie otwarte.
 • Bramy Reklamowe, Ekrany Pneumatyczne – zwykle wykorzystywane na imprezach masowych, np. biegach maratońskich. Na ekranie pneumatycznym możesz nadrukować swoją reklamę i być widocznym na zewnątrz lub wyświetlać na nim filmy,projekcje.
 •  Pufy Reklamowe – świetna reklama w klubie lub na imprezie plenerowej. Możesz umieścić Twoje logo na takim siedzisku i wybrać kolory puf tak żeby pasowały do Twojej działalności.
pufy reklamowe
 • Pokoje, pomieszczenia na pokaz – dobre na pokazy mebli lub rozwiązań dla domu. Taki pokój może być przezroczysty,żeby wszystko co jest w środku było widoczne dla widza.
20140424153944_33791
 • Elementy dmuchane boiska lub areny do gry – w piłkę nożną, gry strategiczne, gry letnie, np. paintball. Wałki, bandy, krzyżaki oraz wiele innych kształtów.
boisko
 • Dmuchane Place Zabaw dla Dzieci. Zjeżdżalnie i inne kształty.
plac zabaw
 • Fantazyjne kształty – Święty Mikołaj, Świnka Skarbonka, Kula Ziemska – to tylko kilka przykładów tego co możesz wymyśleć, a co my możemy dla Ciebie stworzyć. Na życzenie zrobimy Ci wizualizacje 3D Twojego Balonu.
yellow-waving-wacky-man
ChimneySanta20

Balony Reklamowe Wielkoformatowe na Hel ( Balony Helowe ).

Mighty-Mouse_38_H3

Posiadają te same zalety co balony pneumatyczne stacjonarne: są do wielokrotnego użytku,łatwe w utrzymaniu i trwałe. Ale mają jeszcze jedną cechę – potrafią latać;)! Taki balon po napełnieniu odpowiednią ilością helu unosi się w powietrzu przez kilka dni lub tygodni ( w zależności od rozmiaru ). Duże Balony na Hel są dla Ciebie idealną formą reklamy, gdy chcesz być widoczny z bardzo daleka (np. Twoja firma jest daleko od głównej drogi ) lub chcesz być widoczny ponad budynkami. Przykłady Balonów Helowych ( Reklamowych na hel ):

 • Okrągłe w kształcie kuli. Mogą mieć różne rozmiary od 1,5m w górę. z nadrukiem lub oświetleniem.
6347773479_30c5828ab5
two sides printing
DSC08338
cirque-du-soleil_10_ch
 • W kształcie Sterowca – popularny kształt, na którym możesz nadrukować swoją reklamę.
DSC08083
DSC00036
 •  O fantazyjnym kształcie – np. Superman, Spiderman, Wielka ręka na hel. Każdy Twój niezwykły pomysł jest do zrealizowania!
IMG_7442

Do każego balony Wielkoformatowego na Hel dostępne są niezbędne akcesoria typu kotwica lub pokrowiec. Przy montażu takiego balonu zalecamy skorzystanie z pomocy doświadczonej ekipy montażowej. Jeśli planujesz montaż takiego balonu i napełnienie go helem skontaktuj sie z nami tel. 888 262 363.

NOWOŚCI REKLAMOWE ! Reklama Świetlna.

 • Plecaki z Podświetlaną Reklamą na stelażu. Innowacyjna forma reklamy! Formy wykonane z lekkich materiałów ,np. w kształcie serca na którym można umieścić swoją reklamę. W środku znajduje się lampka LED ,która podświetla Twoją reklamę w nocy. Już nie musisz rezygnować z reklamy w nocy! Idealna alternatywa dla rozdawania ulotek.
DSC05556
 • Kula z pleksi na stelażu podświetlana – Doskonała reklama na targi lub forma oświetlenia zewnętrznego,np. do ogródka restauracji. Stabilny stojak. Rożne rozmiary.
energy saving bulb
DSC05035

  Dobra informacja! Nasze balony reklamowe można ze sobą łączyć, aby tworzyć ciekawe kształty! Przykład na zdjęciu poniżej.

DSC06226

Skorzystaj z naszego darmowego doradztwa! Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz do nas.

Tel. +48 888 999 353, email: info@balomania.eu