Niebanalne prezenty urodzinowe

pomysły na balony z heelm


Kupowanie czekoladek i bukietów kwiatów jest według Ciebie przereklamowane? A może sądzisz, że urodziny to tak wyjątkowa okazja, że wymagają one niebanalnego prezentu? Balomania to firma, która sądzi tak samo jak Ty! Ciekawe prezenty urodzinowe? U nas znajdziesz ich wiele!

Pomysł I: balony lateksowe cyfry

Każde urodziny to świetna okazja do imprezowania. Z naszymi balonami w kształcie cyfr będzie to jeszcze bardziej przyjemne. Lateksowe balony możesz ze sobą dowolnie komponować. Roczek? Osiemnastka? A może po prostu 35 rocznica ślubu Twoich rodziców? Wybierz  któryś z interesujących Cię balonów, a na pewno nie pożałujesz!

Dla bardziej tradycyjnych fanów, przygotowaliśmy klasyczne balony na których znajdą grafiki z wybranymi liczbami i cyframi.

Pomysł II: poczta balonowa

Nie możesz świętować wraz z solenizantem? A może po prostu chcesz go zaskoczyć? Poczta balonowa to strzał w dziesiątkę! Unoszące się prosto z pudełka balony zaskoczą każdego, bez względu na metrykę. Ich niewątpliwą zaletą jest również możliwość ich personalizacji. Chciałbyś by obdarowany otrzymał określoną liczbę balonów, lub by miały one wybrany wcześniej przez Ciebie kolor?

Dla nas nie istnieją rzeczy niemożliwe! To właśnie dla Ciebie przygotujemy zachwycającą wiązankę lub pojedynczy balonik. Balony napełnione helem będą cieszyć solenizanta nawet przez kilka tygodni! Prawda, że super?

Pomysł III: balonik zamiast kwiatka

Nie chcesz przyczyniać się do niszczenia środowiska naturalnego? Wybierz balon zamiast ciętych kwiatów. W naszej ofercie znajdziesz wiele typów, wzorów i rozmiarów balonów.

Zastanawiasz się, który z nich wybrać? Zapoznaj się z krótką charakterystyką naszych balonów, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

  • balony lateksowe– są to baloniki, które utrzymują się w powietrzu nawet do 5 dni!, ich niewątpliwą zaletą są żywe i soczyste kolory, a także szeroka gama wzorów.
  • balony foliowe– wykonane z wytrzymałej folii balony możesz również wykorzystać jako zewnętrzną ozdobę, nie możesz jednak zapomnieć o odpowiednio umocowanym obciążniku.
  • balony bubble– te (zazwyczaj) okrągłe balony to niekwestionowany hit ostatnich lat, dzięki nim możesz wyrazić co czujesz w bardzo nietypowy sposób!

Balony zawróciły Ci w głowie? Solenizant, którego pragniesz obdarować, również je doceni! Nietypowy balonowy prezent na pewno na długo pozostanie w jego pamięci! Nie wierzysz? Przekonaj się sam i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty! Z Balomanią każde urodziny przejdą do historii!