Dekoracja sklepu balonami to gwarantowany wzrost sprzedaży!

Brama balonowa kasa rodzinna

 

Dekoracja sklepu potrafi całkowicie odmienić jego wygląd choćby na jeden dzień i sprawi,że pojawią się w nim tłumy nowych klientów! Przeczytaj nasze propozycje dla Twojego biznesu.

Zainwestuj w dekoracje balonowe.

Idealną opcją bardzo widocznej reklamy są bramy z balonów,które są jednocześnie proste i eleganckie. Pomogą stworzyć odpowiedni klimat dla każdej okazji: na otwarcie sklepu, przy promocji nowego produktu lub na Święta Bożego Narodzenia żeby stworzyć świąteczny klimat sprzyjający zakupom i wiele innych okazji. Istnieje wiele rodzai takich bram. Każda może mieć inny kolor, wzór i rozmiar. Zwykle sprawdza się mała brama z balonów, ale wiadomo,że im większa tym lepsza. Tutaj zobaczysz średni rozmiar.

Żeby odróżnić się od konkurencji można postawić przed wejściem inną bramę,np. ” z uszami myszki miki ” lub z powieszonym na niej szyldem. Dobrze jest też zrobić nadruk na balonach,które potem użyjemy do dekoracji. Najlepiej żeby te balony były w kolorach firmowych. Pomysłów naprawdę może być wiele a efekt zawsze jest piorunujący.

Brama z balonów Myszka miki

back factoryBrama balonowa z nadrukiem

 Jeśli jednak nie masz dużo miejsca na bramę z balonów, to warto zastanowić się nad kolumną z balonów,która równie dobrze wyeksponuje nasz sklep bądz stoisko. Do jej zakończenia można użyć dużego balonu z nadrukiem Logo lub ciekawego balonu foliowego o odpowiedniej tematyce, np. balon z rybkami do sklepu zoologicznego. Przykłady kolumn znajdziesz poniżej:

Kolumna 1.kolumna ksiezyc

Kolumna 2

Najbardziej znana i lubiana forma reklamy balonowej – balony z nadrukiem na patyczkach. Skuteczna,tania i przyjemna. Wystarczy zrobić nadruk na balonach,założyć balony na patyczki i zacząć rozdawać! Jeśli nie mamy czasu na rozdawanie i chcemy żeby klienci obsłużyli się sami i wzieli sobie po baloniku, to możemy to zrobić za pomocą specjalnych stojaków na balony.

Jeśli nie masz pomysłu na reklamę Twojego biznesu skontaktuj się z nami i razem dobierzemy najlepszą reklamę dla Ciebie.

Tel +48 888 999 353 / info@balomania.eu