Balony w rozmiarze XL

Jesteś w trakcie szukania tego czegoś z EFEKTEM WOW ? Dobrze trafiłaś! Balony Lateksowe w rozmiarze 1 m to rozwiązanie dla Ciebie!

Balony lateksowe dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Zwykle wybieramy klasykę, czyli standardowych rozmiarów balon lateksowy 11″ Calowy/ 28 cm lub 12″ Calowy / 30 cm. Kiedy potrzebujemy,żeby balony latały dłużej, to stawiamy na ich większe 16 calowe / 40 cm odpowiedniki. Ale dopiero przy balonie lateksowym o rozmiarze ok. 1m widać różnicę rozmiaru i zaczyna się ten Efekt WoW!

Najbardziej polecamy wybór balonów metrowych z helem, ponieważ dopiero wtedy widać pełen potencjał i czar takiego balona. Balon kula unosi się wtedy z gracją w powietrzu i czaruje swoim okrągłym kształtem widza. Balony metrowe, które możesz kupić u nas w sklepie w większości pochodzą od najlepszego producenta balonów na świecie, czyli z amerykańskiej firmy Qualatex. Gwarantują one przepiękne kolory, niesamowite wzory, które są zawsze na czasie oraz co najważniejsze – Pewność,że zakupiony przez Ciebie balon będzie trwały przez długi czas i nie pęknie!

Balony lateksowe 1-metrowe stanowią również przepiękne tło czy rekwizyt na sesji zdjęciowej! Możesz wykorzystać takie balony napełnione helem żeby np. podkreślić lekkość sylwetki czy modnej kreacji, a balony napełnione powietrzem ułożyć w dekoracyjne tło czy ściankę zdjęciową do selfie. Baw się i twórz używając pełnej palety kolorów i rozmiarów: od baloników 5″ calowych po balony XXL o rozmiarze nawet (!!!) 2,4 m! Wszystkie te rozmiary balonów dostępne są u nas w sklepie internetowym, stacjonarym lub na zamówienie. Zainspiruj się zdjęciami z Instagrama firmy Qualatex, które zamieściliśmy w tym poście w formie małych kwadracików. Fotografie przedstawiają różne sposoby wykorzystania tych balonów jako ważny element stylizacji. Potrafią wprawić obserwującego w odpowiedni nastrój. Twoje zdjęcie z balonami może wprowadzić romantyczny, zmysłowy ton, sprawić,że ktoś się uśmiechnie lub nawet wzruszy…

Dobra informacja! Każdy Duży Balon Lateksowy 1m kupisz nawet po 1 sztuce z każdego koloru! Super!

Duże balony lateksowe z helem można napełniać do pełnego rozmiaru lub robić je nieco mniejsze dla lepszej elastyczności, która jest pożądana np. przy wykonywaniu dekoracji balonowych i konstrukcji z balonów. Dużą zaletą jest też,że taki napełniony helem duży balon uniesie więcej niż jego mniejszy kolega. Daje to wiele możliwości. Możemy wtedy coś przyczepić pod czy na samym balonie. Pięknie wyglądają duże materiałowe wstążki z nadrukami lub gładkie czy ozdobne kokardy przyczepione pod balonem. Eteryczny nastrój dekoracji uzyskamy przez np. pokrycie balona warstwą tiulu czy innego lekkiego materiału. Ważne! Udźwig takiego balona można sprawdzić na ostatnich stronach katalogu Qualatex.

Czy wiesz,że balony 1-metrowe występują w różnych kształtach? Do wyboru są okrągłe kule oraz serca.

Na balonach metrowych możesz zrobić swój własny spersonalizowany nadruk! Wystarczy,że wyślesz do nas plik, który chcesz umieścić na balonie, a my zajmiemy się całą resztą! Napisz do nas email na info@balomania.eu . Jeśli wolisz szybsze rozwiązanie, to możesz też wybrać ulubiony wzór z gotowych balonów w naszym sklepie. Wystarczy wybrać kategorię lateksowe ->kształty->duże balony i Voila!

Kliknij na poniższe zdjęcia i zamów swoje Duże Balony 1m!

3' / 91cm 2ct / 2szt Valentine's Classic Hearts Qualatex #23183
3" / 91cm 2ct / 2szt Flying Bats & Moons Qualatex #39124
3' / 91cm 2ct / 2szt Halloween Moon & Bats Qualatex #31465
3' / 91cm 2ct / 2szt Star-A-Round Qualatex #29264
3' / 91cm 2ct / 2szt Star-A-Round Qualatex #29266
3' / 91cm 2ct / 2szt I Love You Swirling Hearts Qualatex #28188
3' / 91cm 2ct / 2szt Big Hearts Qualatex #31089
3' / 91cm 2ct / 2szt Big Hearts Qualatex #31416
3' / 91cm 2ct / 2szt Christmas! Festive Qualatex #74666