Idealne Dekoracje na Wesele

slubnedrugawersja

Na ten Jeden Najpiękniejszy Dzień Twojego Ślubu i Wesela, wszystko musi wyglądać idealnie. Każdy element dopasowany pod kolor i w odpowiednim stylu.

My na tę specjalną okazję przygotowaliśmy kilka niezwykłych dekoracji balonowych dla wymagających. Są piękne, estetyczne i delikatne – w sam raz na eleganckie przyjęcie weselne.

Kolumna „Para Młoda” to piękna i trwała dekoracja na salę weselną. Można ją postawić np. przy stoliku Pary Młodej. Kolor dekoracji można dowolnie dobrać,ale najlepiej się prezentuje w kolorach czarnym i białym.

Dekoracja „Piedestał Motyla” jest eteryczna i delikatna jak motyl i równie piękna. Zachwyci wszystkich Twoich gości. Idealna na Twoje Wesele i Ślub. Można ją postawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Dekoracja „Połączone Serca” dzięki swoim subtelnym kolorom będzie pasować do pozostałych dekoracji na sali. Perłowe balony delikatnie połyskują w świetle i cieszą oko.

Wedding-Chair

Balon Foliowy w kształcie serca może być dekoracją np. na krzesła Pary Młodej i gości.

Podobają Ci się nasze propozycje dekoracji ślubnych ale potrzebujesz więcej balonów? Zajrzyj na nasze Bukiety Balonowe na Ślub! Kliknij na zdjęcie poniżej lub zejdź trochę na dół.