Jak długo latają balony foliowe z helem?

Jak długo latają balony foliowe z helem?

Często zadajecie nam to pytanie. Nasze odpowiedzi są zwykle różne. Dlaczego? To zależy głównie od rozmiaru takiego balona foliowego, jego producenta, kształtu i nawet jakości folii z jakiej został wykonany. To wiele różnych czynników.

Balony foliowe w kształcie cyfr

Balony foliowe na hel
Balony foliowe na hel

Balony foliowe – cyfry są najczęściej kupowanymi przez klientów balonami. Chodzi o balony z wyciętym kształtem cyfry. Występują w różnych kolorach, ale ich rozmiar, który nadaje się do napełnienia helem zwykle jest podobny, czyli w granicach ok. 80-100 cm. Nasze balony cyfry z amerykańskiej firmy Qualatex mają zwykle 34″ cali czyli 86 cm wysokości. Możesz je zobaczyć tutaj. Takie balony latają około 4-6 dni, ale z naszych doświadczeń wynika,że zwykle mogą latać jeszcze dłużej nawet do 6-8 dni w odpowiednich warunkach, czyli w ciepłym pomieszczeniu o stałej temperaturze. Oczywiście każdy balon foliowy z upływem każdego dnia robi się coraz bardziej pomarszczony, ponieważ powolutku uchodzi z niego hel. Podany powyżej średni czas latania balonu foliowego dotyczy balonów foliowych Qualatex. Jeśli chcesz u nas napełnić swój balon foliowy, to napisz do nas lub zadzwoń, a my postaramy się powiedzieć ile może latać. Możesz też skorzystać z naszego czatu na stronie.

Balony foliowe na urodziny

Balon foliowy na urodziny
Balon foliowy na urodziny

To zwykle balony okrągłe o wyglądzie „lizaka”, zaokrąglone i lekko płaskie. Zwyczajowy rozmiar to około 17-18 cali czyli ok. 46 cm. Nasze balony z firmy Qualatex mają ok. 18″ cali/ 46 cm. Możesz wybrać różne balony urodzinowe z pośród potężnej kolekcji. Zobacz je wszystkie klikając tutaj.

Jak długo unoszą się balony foliowe?

Balony foliowe o rozmiarze ok.18 cali/46 cm będą latać z helem około też 4-6 dni lub znacznie dłużej. Dłuższy czas latania gwarantuje dobra jakość materiału i jego rodzaju, kształtu. Przykładowo: balony holograficzne z błyszczącymi drobinkami będą latały krócej od balonów okrągłych ze znaczkiem „S” na dole balona,które mogą latać nawet cały tydzień lub dłużej lub balony o okrągłym kształcie będą latały dłużej od balonów w kształcie gwiazdki. Podany powyżej średni czas latania balonu foliowego dotyczy balonów foliowych Qualatex. Jeśli chcesz u nas napełnić swój balon foliowy, to napisz do nas lub zadzwoń, a my postaramy się powiedzieć ile może latać. Możesz też skorzystać z naszego czatu na stronie.

18" / 46cm 30 Elegant Sparkles & Swirls Qualatex #30007Dobra rada! Jeśli chcesz żeby Twój balon 18 calowy latał dłużej wybieraj balony okrągłe z oznaczeniem „S” na dole balona, co oznacza „super długi czas latania”! :) 

Duże balony foliowe o fantazyjnych kształtach

Balon foliowy o nietypowym kształcie
Balon foliowy o nietypowym kształcie

Istnieje bardzo duża grupa balonów foliowych w kształcie Waszych ulubionych zwierzątek, słodyczy czy kształtów geometrycznych. Są to balony o przeróżnych formach, które mogą mieć różny czas latania po napełnieniu ich helem. Duże balony foliowe mogą mieć rozmiar powyżej 20 cali / 51cm aż do … nieskończoności ;) W naszym sklepie internetowym średni rozmiar większych balonów foliowych to 30″ / 76cm. Taki balon może latać od 4-7 dni lub dłużej im jest większy i ma mniej skomplikowany kształt. Najdłużej będą latać balony foliowe okrągłe o dużym rozmiarze około 1m. Zobacz duże balony foliowe tutaj.

Balon foliowy jednorożec
Balon foliowy jednorożec

Podany powyżej średni czas latania balonu foliowego dotyczy balonów foliowych Qualatex. Jeśli chcesz u nas napełnić swój balon foliowy, to napisz do nas lub zadzwoń, a my postaramy się powiedzieć ile może latać. Możesz też skorzystać z naszego czatu na stronie.

W naszym balonowym sklepie internetowym i stacjonarnym we Wrocławiu

znajdziesz tysiące balonów foliowych z helem na urodziny i nie tylko, napełnisz je helem, wypożyczysz butle z helem żeby je napełnić samemu , nauczymy Cię jak poprawnie napełnić, napompować balon foliowy helem oraz dowiesz się ile kosztuje napełnienie balona foliowego helem.

18" / 46cm 18 Rainbow Confetti Qualatex #49502

Dobra rada! Szukasz mniejszych cyfr balonowych od tych dużych i wyciętych? Wybierz mniejsze balony foliowe z nadrukowanymi cyframi lub liczbami. Znajdziesz je tu!