Ręcznie Malowane Wzory od Rachel Ellen©

Wejdź w Magiczny Świat Ręcznie Malowanych Postaci od Rachel Ellen! Prosto z Anglii spod ręki znanej rysowniczki popularnych w Wielkiej Brytanii Kartek Okolicznościowych.

Piękny, oryginalny design jakiego nie spotkasz nigdzie indziej. Każdy balon przedstawia inne rysunki dla danej okoliczności: 1 urodziny, chrzest, baby shower itd.

# O Rachel Ellen  logo Rachel Ellen zaczynała jako profesjonalna baletnica i rozpoczęła karierę jako rysowniczka malując kartki okolicznościowe w swoim mieszkaniu w Londynie na stole kuchennym. Rok później jej mąż Justin ( też tancerz baletowy ) przyłączył się do jej biznesu. Nieoglądali się za siebie i ich firma jest liderem w sprzedaży kartek okolicznościowych oraz papieru listowego. Dzisiaj produkty Rachel Ellen są sprzedawane w ponad 25 krajach na świecie a firma otrzymała wiele nagród m.in: GOTY ( Gift of the year ) czy Best Cute Range 2011.

W Balomania specjalnie dla naszych klientów oferujemy pełną ofertę oryginalnych balonów Rachel Ellen tak bardzo uwielbianych przez Polaków! Stworzyliśmy nowe podkategorie Rachel Ellen w kategoriach

18" / 46cm Rachel Ellen - Birthday Polka Dots & Stripes Qualatex #50404

balony foliowe

oraz

Bukiet 303# - 18″ / 46cm Rachel Ellen - 18 Polka Dots & Stripes Qualatex #50308, 50404, 14248_3

bukiety balonowe.

Wybierz swoje ulubione balony i bukiety z naszych propozycji poniżej.