Świąteczna Paczka Balonowa Premium

poczta-balonowa-bukiet-premiem-swiateczna-merry-christmas-czerwona

Nowe , Specjalne

Świąteczne Wydanie Przesyłki Balonowej Bukiet Premium !

Podaruj Twoim bliskim ciekawy prezent pod choinkę – baloniki wyskakujące z pudełka życzące im Wesołych Świąt. Możesz spersonalizować ten prezent dodając do niego Twoją osobistą notatkę – ręcznie pisaną przez nas! Balonowa Paczka Bukiet Premium to idealny pomysł na prezent na Boże Narodzenie, ponieważ możesz ją wysłać wszędzie pod każdy adres w Polsce!

18" / 46cm Poczta Balonowa Świąteczna Bukiet Premium #Świąteczna Bukiet Premium

W tym zestawie otrzymasz Świąteczny Bukiet Balonowy,który składa się z:

Jednego Balona Foliowego Gwiazdki Holograficznej,
41273-41280-fb-jr
 

Dwóch Balonów Foliowych Merry Christmas
43493-fb-mcsr
 

oraz Dwóch Balonów Lateksowych w świąteczne wzory
14610-cf-300x271
 

Same balony są napełnione helem : 1x Balon Foliowy o rozmiarze 20″ / 51cm,  2 x Balony Foliowe o rozmiarze 18″ / 46cm i 2 x Balony Lateksowe 12″ / 30cm przywiązane razem na ciężarku.

Bukiet Wyskakuje z pudełka z Twoimi Życzeniami Świątecznymi.

Taki prezent zrobi niesamowite wrażenie na osobie,która dostanie niespodziankę! Będziesz długo zapamiętany!

W Zestawie Otrzymujesz Bukiet Balonowy na Święta,który składa się z:

1 x Świąteczny Balon Foliowy Gwiazdka Holograficzna 20″ / 51cm
2 x Świąteczne Balony Foliowe 18″ / 46cm
2 x Świąteczne Balony Lateksowe 12″ / 30cm, wszystkie napełnione helem ze wstążką
1 x ciężarek do balonu
10x małych balonów na dnie kartonu
Bilecik z Twoją Notatką
Karton w kolorze białym

Bukiet jest bezpiecznie przymocowany na ciężarku żeby nie uciekł w powietrze przy otwarciu pudełka.Po wyskoczeniu balonów z pudełka osoba widzi małą kartkę przymocowaną przy ciężarku z Twoją osobistą notatką. Przy złożeniu zamówienia na Wysyłkę Balonową Świąteczną Classic Bukiet będziesz proszony o Wiek i płeć osoby obdarowywanej oraz napisanie tekstu Twojej osobistej notatki i wybór dnia dostawy, a my zajmiemy się całą resztą.

Jest możliwość wyboru dnia kiedy ma być dostarczona Paczka Balonowa Świąteczna Bukiet Premium. Dostawa w sobotę możliwa tylko w dużych miastach typu Warszawa, Wrocław, Kraków czy Gdańsk. Niedostarczamy w niedziele za wyjątkiem Wrocławia. Po złożeniu zamówienia otrzymujesz od nas numer wysyłki.

Jest też możliwość wybrania konkretnego balonu znajdującego sie w kategorii Balony Foliowe 20″ / 51cm ( gwiazdy ), 18″ / 45cm i Balonów lateksowych 12″ / 30cm jak przy zamówieniu napiszesz nam numer za krzyżykiem Np. #12345 i będzie on dostępny. W przypadku braku na magazynie wybranego balona, Twój balon będzie losowo dobrany pod wybraną przez Ciebie tematykę.

Idealny i oryginalny prezent dla kogoś wyjątkowego. Zrobisz na kimś naprawdę miłe wrażenie! Po wyjęciu dekoracji z pudełka można ją postawić w domu i długo podziwiać.Balony Foliowe mogą się unosić od 5 dni do 10 dni i dłużej! Twój prezent będzie długo wspominany jako ten najorginalniejszy. Gotowy Bukiet również można odebrać we Wrocławiu lub zamówić dostawę do domu na terenie Wrocławia i okolic na określoną godzinę. Dostawa na terenie Polski nawet do 24h. Jak potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami. Tel 888 999 353