Walentynkowe zaskoczenie

Przypadające 14 lutego Święto Zakochanych (czyli Walentynki) to doskonała okazja na podarowanie niebanalnego prezentu naszej drugiej połówce. Bombardujące nas już od początku stycznia czerwone serca, białe pluszowe misie oraz ciemnoczerwone róże są zdecydowanie przereklamowane, o czym mogliśmy się już sami wielokrotnie przekonać. W te Walentynki postawmy na element zaskoczenia i wywołajmy uśmiech na twarzy naszego partnera lub partnerki.

Na Walentynki prezent- co kupić, żeby zaskoczyć drugą osobę?

Walentynki bezsprzecznie kojarzą Ci się z serduszkami? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy balonowe serce na Walentynki. Ten przepiękny balon pozwoli Ci wyznać po raz pierwszy miłość lub zapewnić o uczuciu, które łączy Was od dłuższego czasu. Czerwień nie jest Twoim ulubionym kolorem? U nas znajdziesz również dekoracje na Walentynki w wielu innych barwach (m.in. białym, różowym, żółtym czy też błękitnym). Wszak Twój prezent nie musi być sztampowy!

Przynoszę Tobie moja dziewczyno, 7 czerwonych róż…

Bukiet na Walentynki to jeden z najczęściej ofiarowanych prezentów. Świeże, cięte kwiaty są jednak mało odporne na panujące w naszych domach warunki, dlatego też możemy cieszyć się nimi wyłącznie przez  kilka dni. Jeżeli pragniesz podarować swojej dziewczynie, żonie czy też kochance bukiet- postaw w tym roku na szalenie modny bukiet z balonów! W naszej ofercie znajdziesz bukiety stworzone z jednego, dwóch, a nawet kilku balonów. Do Twojej dyspozycji są zarówno balony w tradycyjnym kształcie, jak i bardziej fantazyjne balony w kształcie serc, misiów lub okręgów.

Zamigotał świat tysiącem barw…

Nasze balony w kształcie serca występują w bardzo wielu wersjach kolorystycznych, a także posiadają różne grafiki (bądź też są ich pozbawione). Dzięki temu możesz swój prezent spersonalizować i uczynić go jeszcze bardziej osobistym. Walentynkowe serduszka to niejedyny prezent, który chcesz podarować? Postaw na nowoczesne dekoracje walentynkowe. Wpraw w zachwyt swoją drugą połówkę, montując stelaż z serduszkami lub balon, w którym możesz ukryć np. pierścionek zaręczynowy. 

Przyjaźń Ci wszystko wybaczy…

Nie masz jeszcze swojej drugiej połówki, a może po prostu chciałbyś spędzić Walentynki w gronie przyjaciół? Przystrajając salę wykorzystaj tradycyjne balony z walentynkowymi grafikami, serpentyny, a także  balonowe serca, dekoracja ta na pewno spodoba się każdemu bez względu na wiek. Pragniesz minimalistycznego wystroju? Wybierz balony foliowe serca. Charakteryzują się one nie tylko długą żywotnością, ale również ciekawym wyglądem.

Prawda, że w balonowym świecie świętowanie Walentynek jest dziecinnie proste?