Wyróżnij się z tłumu stawiając na Ścianę z balonów! Ściana z balonów dla Ceneo.

Ściana z balonów dla Ceneo.
Ściana z balonów dla Ceneo.

Ściany balonowe na każdą okazję!

   Jeśli szukasz nowego, ciekawego pomysłu na dekorację sali , eventu lub imprezy firmowej to warto wziąść pod uwagę ściany balonowe. Możemy na nich umieścić jakiś napis ,logo firmy albo przykryć nimi brzydką ściane lub zasłonić partię sali. Taka dekoracja ma więc wiele praktycznych zastosowań.    Ostatnio pomogliśmy firmie Ceneo udekorować korytarz przed wejściem do lokalu, w którym odbyła się impreza firmowa. Zastosowaliśmy dużą ścianę z balonów z napisem Ceneo. Konstrukcja miała 6 metrów długości i ok. 3 metry wysokości i na pewno przykuła uwagę gości. Oczywiście użyliśmy firmowych kolorów: pomarańczowego i białego.

Ściana z balonów dla Ceneo.

Ściany z balonów powinny być dopasowane do stylu uroczystości. Na przykład na urodziny dziecka proponujemy ściany w ulubionym kolorze solenizanta z np. głową ulubionej postaci z bajki w tle. Można też napisać na takiej dekoracji imię pociechy. Jest to super atrakcja dla wszystkich gości, ponieważ można sobie przy takiej ścianie zrobić pamiątkowe zdjęcie!

hello kitty
spiderman
1

Największą zaletą ścian balonowych jest to,że może ona być jedyną dekoracją sali a i tak stworzymy w niej odpowiednią atmosferę. Druga zaleta to ta,że ściany balonowe można stawiać zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, ponieważ są stabilne i łatwe do przenoszenia ze względu na lekkość materiału.

podium
PEL Catalog Bqts Page 09

Ściany z balonów są szczególnie popularne na Sylwestra. Wtedy najczęściej zawiesza się na nich napis: Szczęśliwego Nowego Roku, Happy New Year lub poprostu liczbę,np. 2015.

2013

Formularz Kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 4.

Tel +48 888 999 353 / Info@balomania.eu