Dziecinnie proste kupowanie balonów lateksowych Qualatex – już od 1szt!

Kupowanie balonów lateksowych Qualatex od dzisiaj stanie się dla Ciebie wręcz dziecinnie proste! Możesz kupować każdy kolor po 1szt!

Balony lateksowe Qualatex są bardzo lubiane przez naszych klientów za to,że są superwytrzymałe, trwałe,bardzo rzadko pękają przy pompowaniu i bardzo długo latają w powietrzu po napełnieniu ich helem, ale głównie za to,że mają soczyste, żywe kolory i można wybierać spośród ogromnej gamy kolorystycznej, która stale się powiększa o nowe modne odcienie.

Jako klient naszego sklepu internetowego Balomania.eu masz do wyboru aż 2 rozmiary gładkich balonów lateksowych Qualatex, które możesz kupować na sztuki:

11″ cali / 28 cm oraz 16″ Cali / 40 cm

Balony Qualatex można zarówno napełniać helem jak i powietrzem. Są idealnym dodatkiem do dekoracji, podkreślą idealnie, to co chcesz wyróżnić i same w sobie są już doskonałą dekoracją Twojego przyjęcia.

Wykorzystaj je do Tworzenia swoich własnych dekoracji balonowych, solo jako punkt programu Twojej imprezy urodzinowej lub jako dodatek do prezentu wręczanego najlepszej przyjaciółce!

Szczególnie Polecamy Balony Lateksowe 16″ Calowe / 40 cm , ponieważ robią naprawdę niesamowite wrażenie! Są sporo większe od standardowego lateksowego balonika, ale mają ten sam kształt. Efektem są balony lateksowe o rozmiarze większym niż ludzka głowa! ( Przykłady na powyższych zdjeciach )

Super Popularne w USA, u nas jeszcze rzadko spotykane. Polecane do stosowania, kiedy chcemy uzyskać latające dekoracje z balonami z helem, które muszą długo wytrzymać. Balony 16″ Calowe / 40 cm wytrzymają dwa razy dłużej niż ich mniejszy kolega 11″ Calowe / 28 cm. Przykładowo: balon lateksowy 11″ cali / 28 cm z helem będzie latać około 8-12 godzin, a 16″ cali / 40cm już nawet 1-2 dni. A jeśli dodamy do takiego balona płyn uszczelniający Hifloat, który powoduje,że balon zostaje od wewnątrz uszczelniony, to wtedy: balon lateksowy 11 cali będzie się unosił w powietrzu ok. 2-3 dni, a 16 calowy ok. 3-5 dni. Są to oczywiście szacunkowe przykłady, ponieważ długość latania zależy od wielu czynników, m.in. od pogody, długości wstążki, sposobu w jaki napełniło się balon oraz od tego czy coś przyczepimy/włożymy jeszcze do tego balona.

Porównanie Rozmiarów Balonów Lateksowych Qualatex od 1m do 5 Cali / 12,70cm

Pamiętaj, możesz sam skomponować swój zestaw balonów, albo zostawić to nam i wybrać swój ulubiony Bukiet Balonowy czy Pocztę Balonową, gdzie znajdą się również Balony Lateksowe z helem amerykańskiej firmy Qualatex – The Very Best Balloons !

…Bo każde Urodziny Zasługują na Balony !