;

Udekoruj Twój Ślub i Wesele z Balonami Qualatex!

Slub i Wesele

Chcemy aby Twój Dzień był Wyjątkowy, Magiczny i Cudownie Udekorowany. Dlatego Polecamy Ci nasze najlepsze Balony z Najlepszej firmy na świecie – Qualatex.

Nasze Ślubne i Weselne Balony mają naprawdę wyjątkowy design,który zachwyci Ciebie jak i Twoich gości. Każdy balon pasuje do każdego kolorystycznie,więc nie musisz martwić się o „gryzienie się ” kolorów. Miksuj i komponuj dowoli!

Balony Double Bubble

Szczególnie Polecamy – Balony Deco Bubbles z drugim balonem lateksowym w środku. 

Możesz wybrać jaki balon lateksowy znajdzie się w środku komponując swoją własną dekorację. To Ty decydujesz!

Balony Deco Bubble

Koniecznie zrób dekorację z „Panią i Panem Młodym” w Wersji Balonowej! Możesz dodać do tego jeszcze Tort Weselny i Szampana! ;)

…a do wszystkich tych balonów foliowych i bubbles możesz dobrać jeszcze balony lateksowe pod sufit dla dekoracji i zabawy twoich gości.

 

Chcesz oddać się w nasze doświadczone ręcę? Jak najbardziej jesteś w dobrym miejscu! Zaproponujemy Ci wiele przepięknych dekoracji balonowych z użyciem Balonów Qualatex. Przykłady poniżej.

Dla Romantycznych

I jeszcze coś dla Pary Młodej z Poczuciem Humoru:) Zamiast Balonów z Panią i Panem Młodym możecie wybrać np. Postacie Myszki Minnie i Myszki Minnie. Będziecie Oryginalni!;)